Zmiana nazwy kanału VH1

Informujemy, iż z dniem 2 sierpnia 2021 nastąpi zmiana nazwy programu VH1 na MTV 00s. Zmiana obejmuje tylko nazwę kanału. Charakter kanału oraz rodzaj zawartości programowej pozostają bez zmian.

Gala KSW 62

Zapraszamy  na galę KSW 62, która odbędzie się 17 lipca 2021r. 

W walce wieczoru niepokonany mistrz olimpijski Szymon Kołecki zmierzy się z podwójnym złotym medalistą Mistrzostw Polski w Kulturystyce Akop Szostak. Zawodnicy spotkają się w klatce, aby wyjaśnić swój wieloletni konflikt. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii półciężkiej.

Oprócz wyżej wymienionych zawodników w pojedynkach zmierzą się:

- Andrzej Grzebyk vs Marius Żaromskis

- Michał Michalski vs Adrian Bartosiński

- Tomasz Sarara vs Vladimir Tok  

- Artur Sowiński vs Sebastian Rajewski   

- Paweł Polityło vs Bruno Augusto dos Santos

 -Lom Ali-Eskiev vs Gilber Ordoñez

 -Marcin Krakowiak vs Borys Borkowski

 -Lemmy Krusić  vs David Martinik 

 

Gala dostępna jest w systemie PPV w cenie 40 zł dla Abonentów pakietów: Socjalny, Ekonomiczny HD, Startowy+ HD, Optymalny+ HD i Bogaty+ HD.

Start: 17 lipca 2021r. godzina 20:00, kanał 505

 

Przerwa w nadawaniu kanału ducktv

W imieniu nadawcy uprzejmie informujemy, że w dniu 1 sierpnia 2021 r. w godzinach 00:10 - 06:00 na kanale ducktv może nastąpić 40-minutowa przerwa w nadawaniu bądź mogą wystąpić zakłócenia z powodu trwających prac konserwacyjno-technicznych. 

Przepraszamy za możliwe niedogodności.

 

Gala KSW 61

Już 5 czerwca o godz. 20:00 odbędzie się gala KSW 61 To fight or not to fight. W walce wieczoru fani zobaczą starcie dwóch legend organizacji KSW. Były strongman Mariusz Pudzianowski zmierzy się ze zwycięzcą pierwszego turnieju KSW oraz najsłynniejszym głosem polskiego MMA, Łukaszem "Jurasem" Jurkowskim.

Gala dostępna jest w systemie PPV w cenie 40 zł, dla abonentów pakietów: Socjalny, Ekonomiczny HD, Startowy+ HD, Optymalny+ HD, Bogaty+ HD.

Start: 5 czerwca , godzina 20:00, kanał 505

Przerwa techniczna

Uprzejmie informujemy, że w dniu 26.05.2021 ok. godz. 4:50 z powodu prac serwisowych nastąpi przerwa w dostępie do usług telewizyjnych. Przerwa nie powinna być dłuższa niż 5 minut.

Przepraszamy za niedogodności.

Zmiana nazwy programu MTV Music 24

Uprzejmie informujemy, iż z dniem 1 czerwca nastąpi zmiana nazwy programu MTV Music 24 na Nick Music. Zmiana obejmuje nazwę kanału. Charakter kanału oraz rodzaj zawartości programowej pozostają bez zmian. 

Antena HD - nowy kanał w ofercie

 

Uprzejmie informujemy, że w dniu 1 maja do oferty programowej MetroTV dołączył nowy kanał ogólnotematyczny Antena HD (lcn 66)

Antena HD to kanał skierowany do osób powyżej 50 roku życia oraz całych rodzin. Program zapewnia nie tylko rozrywkę, ale również szeroko pojętą informację i edukację, szczególnie w dziedzinie aktywizacji i zdrowego trybu życia. W ofercie programowej znajdą się również kultowe seriale, programy rozrywkowe, kabarety oraz wartościowe dokumenty.

Kanał Antena HD dostępny jest w pakietach: Socjalny, Ekonomiczny HD, Startowy+ HD Optymalny+ HD oraz Bogaty+ HD.

Gala KSW 60 już 24 kwietnia

 

Zapraszamy na jubileuszową 60 galę KSW, która odbędzie się 24 kwietnia.

Gala dostępna jest w systemie PPV w cenie 40,00 zł dla Abonentów pakietów: Socjalny, Ekonomiczny HD, Startowy+ HD, Optymalny+ HD i Bogaty+ HD.

Start: 24 kwietnia, godz. 20:00, kanał 505

 

W walce wieczoru dojdzie do wyczekiwanego rewanżu pomiędzy Tomaszem Narkunem a Philem de Friesem. Po raz pierwszy do obrony tytułu w kategorii lekkiej przystąpi również Marian Ziółkowski. "Złoty Chłopiec" skrzyżuje rękawice z Maciejem Kazieczko.

Nowy kanał rozrywkowy Active Family

 

 

Uprzejmie informujemy, że w dniu dzisiejszym do oferty programowej dołączył nowy kanał rozrywkowy Active Family (lcn 244). Kanał nadawany jest w jakości HD.

Active Family skierowany jest do widzów, którzy prowadzą aktywny tryb życia, traktując sport jako rozrywkę i sposób na spędzanie wolnego czasu. W ramówce Active Family znajdują się magazyny, serie dokumentalne, programy rozrywkowe i poradnikowe zachęcające do rekreacji w gronie rodziny i przyjaciół. Ofertę uzupełniają relacje z imprez sportowych i reportaże z podróży po ciekawych i egzotycznych zakątkach świata.

Kanał Active Family HD dostęny jest w pakietach Ekonomiczny HD, Startowy+ HD, Optymalny+ HD i Bogaty+ HD.

Zmiana nazwy kanału Kuchnia+ i Domo+

 

Uprzejmie informujemy, że z dniem 15 kwietnia br. kanał Kuchnia+ zmienia nazwę na CANAL+ KUCHNIA, a Domo+ zmienia nazwę na CANAL+ DOMO. Zmianie ulegają również logotypy.

Programy pod nową nazwą zachowują dotychczasowy charakter i założenia programowe.